Paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu

Kreditas su nekilnojamojo turto įkeitimu

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu iš privačių kreditorių ar skolos fondų - yra lankstus finansavimo sprendimas, kuris leidžia įmonėms gauti didesnes paskolos sumas su geresnėmis sąlygomis. Ši paskola yra naudinga tiek verslui, tokiems kaip naujo turto įsigijimas, esamos paskolos refinansavimas ar apyvartinių lėšų papildymas.


Pagrindinės sąlygos:

  • Paskolos suma: nuo 100 000 iki 20 000 000 eurų.
  • Terminas: nuo 3 mėnesių iki 3 metų.
  • Metinės palūkanos: nuo 10% fiksuotų palūkanų.
  • Užstatas: vystomas nekilnojamasis turtas.
  • LTV (Loan-to-Value): iki 85% nuo turto vertės. Vertinimas nebūtinas, jei turtas yra likvidus ir jo vertė aiški. Plačiau apie LTV rodikliį galite rasti čia.

  • Verslo paskola – puikus sprendimas verslui, padedantis plėstis, įsigyti naują nekilnojamąjį turtą ar padengti veiklos sąnaudas. Įkeičiamas nekilnojamasis turtas leidžia gauti didesnę paskolą su palankesnėmis sąlygomis.
  • Trumpalaikė paskola – suteikiama siekiant įsigyti naują turtą, kol esamas turtas dar neparduotas. Paskola grąžinama po turto pardavimo, leidžiant išvengti ilgesnių įsipareigojimų, terminas galimas nuo 3 mėnesių.
  • Brangesnės paskolos refinansavimas – leidžia refinansuoti esamą paskolą su aukštesnėmis palūkanomis, sumažinant mėnesines įmokas ir bendrą palūkanų sumą.
  • Lombardinė paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu - dar vadinama lombardiniu kreditavimu, yra finansavimo forma, kai kreditoriui nėra svarbu, kaip bus panaudota paskolos suma. Pagrindinis dėmesys sutelkiamas į įkeičiamo turto vertę, o ne į paskolos gavėjo verslo ar finansinę riziką. Kreditorius vertina tik įkeičiamo nekilnojamojo turto likvidumą ir vertę, neprisiimdamas su verslu susijusios rizikos.

Dažniausiai lombardinė paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu suteikiama privačių kreditorių arba verslo subjektų, kurie skolina savo laisvas lėšas, siekdami gauti pasyvių pajamų. Kreditoriams nėra svarbu, kaip bus panaudota paskolos suma – jie orientuojasi tik į įkeičiamo turto vertę. Jei skolininkas uždelsia mokėti arba visai negrąžina paskolos, kreditorius turi teisę inicijuoti turto išvaržymą.


Lietuvoje hipotekos mechanizmas yra labai gerai išdirbtas. Norint išvengti komplikacijų, svarbu kontroliuoti vėlavimo laikus ir laiku informuoti skolininką apie uždelstus mokėjimus. Jeigu skolininkas nevykdo savo įsipareigojimų ir piktybiškai vengia mokėjimų, paskolos sutartis gali būti nutraukta ir perduota vykdymui, siekiant išieškoti skolą per hipotekos procesą.


Skolininkui, kuris susiduria su mokėjimų vėlavimu, visada yra geriausia sprendimą ieškoti kartu su kreditoriumi. Kreditorius nėra suinteresuotas skolininko turtu – jo pagrindinis tikslas yra atgauti paskolintus pinigus ir gauti suplanuotas palūkanas. Todėl, jei atsirado problema, dėl kurios negalite laiku atlikti mokėjimų, svarbiausia yra nedelsiant susisiekti su kreditoriumi. Didžiausias patarimas – tartis su kreditoriumi, nes jis taip pat nori išvengti kraštutinumų, tokių kaip turto išvaržymas. Kreditorius nėra tiesiog finansinė institucija – tai žmogus, su kuriuo galima rasti kompromisą ir susitarti dėl alternatyvių mokėjimo sprendimų ar tai gauti atidėjimą ir parduotį turtą savarankiškai, be varžytinių.



Ši finansavimo forma yra itin naudinga, nes leidžia maksimaliai išnaudoti turimo turto vertę, tuo pačiu užtikrinant greitą ir patikimą finansavimą jūsų verslo ar asmeniniams poreikiams.



Susisiekite su mumis, ir mes padėsime jūsų verslui pasiekti naujas aukštumas!

Patikimi verslo finansavimo sprendimai Jūsų mažam, vidutiniam ir dideliam verslui

Jei Jums reikia mūsų pagalbos gaunant verslo finansavimą, užpildykite paraišką arba užsiregistruokite į nemokamą 30 min. pirminę online konsultaciją, paspaudę reikalingą mygtuką čia.
Made on
Tilda